Spotkanie informacyjne w Poznaniu o Funduszach Europejskich na działalność podmiotów ekonomii społecznej

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym finansowania działalności podmiotów ekonomii społecznej z Funduszy Europejskich, zorganizowanym przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu 30 października 2018r.

Czytaj dalej

Piknik z Ekonomią Społeczną, 25 sierpnia

Związek Organizacji Sieć Współpracy Barka i Centrum Integracji Społecznej w Rogoźnie, w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, zapraszają na Piknik z Ekonomią Społeczną w Owczegłowach k. Rogoźna,  w sobotę 25 sierpnia 2018 r. w godz.11-14.

W programie m.in.:

10-11 ES Tour Rajd Rowerowy na rzecz Ekonomii Społecznej

11-14 Piknik z ES, a w tym:

– animacje i zabawy dla dzieci i dorosłych

– 2- lecie Centrum Integracji w Rogoźnie

– występy wokalne

– stoiska sprzedażowe

– prezentacje i warsztaty prowadzone przez przedsiębiorstwa społeczne, m.in. decoupage ze Spółdzielnią Socjalną Pracowania ArtZagroda, plecenie makramy ze Spółdzielnią Socjalną Znajome i warsztaty perkusyjne z Beatit Sp. z o.o., sesja fitness z użyciem pierścieni smovey ze Spółdzielnią Socjalną Pomagajmy Razem.

–  poczęstunek przygotowany przez Centrum Integracji Społecznej w Rogoźnie

Wstęp wolny

Zgłoszenie udziału i szczegółowe informacje: elzbieta.malik@barka.org.pl, tel. +48 515 097 867

Zapraszamy i do zobaczenia!

ES TOUR Rajd Rowerowy na rzecz Ekonomii Społecznej 19 sierpnia

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, w niedzielę 19 sierpnia, o godz. 11, zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym na rzecz Ekonomii Społecznej.

Czytaj dalej

Wyjazd integracyjny do Warszawy

W miniony weekend, w dniach 10-12 sierpnia, w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, zorganizowaliśmy kolejny wyjazd edukacyjno-integracyjny, w którym wzięli udział m.in.  mieszkańcy ośrodka dla osób bezdomnych w Szczepankowie oraz  mieszkańcy mieszkań socjalnych i komunalnych.

Czytaj dalej

ES TOUR Rajd Rowerowy na rzecz ES

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, w niedzielę 5 sierpnia, o godz. 11,  zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym na rzecz ekonomii społecznej, którzy przejedzie przez malownicze tereny Osiedla Antoninek -Zieliniec-Kobylepole, dając impuls choć do niewielkiej aktywności niedzielnej, każdemu, kto ma ochotę wsiąść na rower rekreacyjnie. Wyjeżdzamy z pętli autobusowej na Darzyborze, żeby po ok. 1,5 godzienie dotrzeć do Polany Mycielskich w Kobylepolu. Rajd będzie miał parę przystanków, o których przeczytacie na plakacie.

Czytaj dalej

Konferencja kończąca projekt WCES

W piątek 27 lipca , podczas konferencji „Rola przedsiębiorczości społecznej i solidarnej w kształtowaniu gospodarki uspołecznionej w Polsce”, podsumowaliśmy projekt „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, który realizujemy od września 2015 r.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe numer 92/WCES/2018

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe numer 92/WCES/2018 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia obsługi pilarki spalinowej w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Lista rankingowa 16 KOW

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową z 16 Komisji Oceny Wniosków.

LISTA-RANKINGOWA-16 kow