ES TOUR – II Rajd na rzecz ES

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii solidarnej zapraszamy do udziału w II Rajdzie na rzecz Ekonomii Społecznej, tym razem na trasie Suchy Las/Oborniki, w sobotę 16 czerwca.

Czytaj dalej

Konkurs o ES dla Młodzieży

Trwa Konkurs o Ekonomii Społecznej dla Młodzieży FILM-ES. W powiecie obornickim i szamotulskim zakończył się jego I etap.

Czytaj dalej

Majówka z Ekonomią Społeczną

W sobotę 19 maja 2018 r., w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, zorganizowaliśmy Targi Ekonomii Społecznej pn. „Majówka z ekonomią społeczną”.

Czytaj dalej

3. Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej

W sobotę 19 maja 2018 r., w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, zorganizowaliśmy III Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej. Sprzyjały nam słoneczna pogoda, dobrze zaplanowana trasa oraz pozytywne nastawienie zarówno biegaczy, jak i organizatorów. Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn zajął Michał Kubiak z Grupy Ad RunaLine Team, a  pierwsze miejsce w kategorii kobiet – Magdalena Jaworska z GB Wielkopolscy Biegacze.

Czytaj dalej

Majówka z Ekonomią Społeczną!

Zapraszamy do udziału w  Majówce z Ekonomią Społeczną, w sobotę 19 maja w godz. 11-14, na  poznańskich Zawadach, w siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka (ul. św. Wincentego 6/9).

Czytaj dalej

Porozumienie o rozwoju ES w Gminie Puszczykowo

W poniedziałek 7 maja, w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, podpisaliśmy Porozumienie o Rozwoju Ekonomii Społecznej w Gminie Puszczykowo.

Czytaj dalej

Lista rankingowa 15 KOW

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową z 15 Komisji Oceny Wniosków.

LISTA-RANKINGOWA-15 KOW

Zapraszamy na szkolenie pt. „Negocjacje i sprzedaż”

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. „Negocjacje i sprzedaż”.

Czytaj dalej