NOWE PRZEDSIĘBIORSTWA SPOŁECZNE!

W ciągu ostatnich miesięcy, dzięki wsparciu Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej,  powstało kilka nowych przedsiębiorstw społecznych. Życzymy ich twórcom pomysłowości i wytrwałości w rozwijaniu swoich firm. Poniżej przedstawiamy ich krótką prezentację.

Czytaj dalej

Anulowanie Zapytania ofertowego nr 26/WCES/2017

W związku z odpowiedzią otrzymaną od Instytucji Zarządzającej dotyczącą opisu przedmiotu zamówienia, jesteśmy zmuszeni anulować Zapytanie ofertowe nr 26/WCES/2017  dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia na baristę w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 32/WCES/2017

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 32/WCES/2017 dotyczące świadczenia usług w zakresie organizacji i przeprowadzenia kursu pn. „Prawo jazdy kat. B+E” oraz ustalenie terminu egzaminu państwowego wraz z jego opłaceniem w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE IT

ZDOBĄDŹ NOWY ZAWÓD  – SPECJALISTA IT – WOJ. WIELKOPOLSKIE OFERUJEMY BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE IT dla 60 osób zamieszkałych, pracujących lub uczących się na terenie woj. Wielkopolskiego , w wieku od 25 r.ż PROGRAM KURSÓW zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodach.

Czytaj dalej

Szkolenie dla NGO

Szkolenie „Zakładanie organizacji – wiedza o NGO w pigułce”

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych w związku z realizacją projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” zaprasza osoby, które chcą założyć fundacje, stowarzyszenia, spółki non-profit itp. na bezpłatny cykl 3 szkoleń, w dniach: 2, 4, 6 lutego.

Szczegółowe informacje: http://wrk.org.pl/szkolenia-zakladanie-organizacji-wiedza-o-ngo-w-pigulce/

Czytaj dalej

Zaproszenie na szkolenie

Zapraszamy na szkolenia osoby, które prowadzą fundację, stowarzyszenie, spółkę non-profit (podmioty ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społeczne)

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 26/WCES/2017

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Pomocy wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu numer 26/WCES/2017 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia na baristę w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 31/WCES/2017

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia oferty w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 31/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia nt. „Obsługa piły spalinowej oraz kosy spalinowej” w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej