Szanowni Państwo,

Informujemy, że Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej nie będzie czynne w dniach od 1 maja do 3 maja. Serdecznie zapraszamy 4 maja.

Wydłużenie terminu naboru wniosków o dotacje

Szanowni Państwo,

Termin naboru wniosków o dotacje na nowe miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych został wydłużony do 05 maja 2017r.

Akademia Spółdzielcy

DOBRA Kawiarnia gościła dzisiaj uczestników kolejnego spotkania w Akademii Spółdzielcy.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 44/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 44/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora, który kompleksowo przygotuje i przeprowadzi kurs/szkolenie na specjalistę ds. rachunkowości (samodzielnego księgowego) wraz z egzaminem w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ nie wpłynęła żadna oferta, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 43/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 43/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia NVC – Porozumienie Bez Przemocy w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ wpłynęła jedna oferta, która nie spełniała kryteriów, dlatego została odrzucona, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 41/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu nr 41/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia refleksologii III stopnia wraz z egzaminami w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 42/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu nr 42/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia refleksologii rąk w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Życzenia świąteczne

Życzenia Zdrowych, Spokojnych,
Pełnych Rodzinnego Ciepła i Radości
Świąt Wielkanocnych
składa

Zespół Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej