II Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej

Do niedawna spółdzielnie socjalne kojarzyły się przede wszystkim z usługami gastronomicznymi, komunalnymi, opieką nad terenami zielonymi – generalnie z pracą niewymagającą wysokich.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Media

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 56/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 56/WCES/2017 2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym metodą e-lerningową w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ nie wpłynęła żadna oferta, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

Rozstrzygnięcie Zapytania nr 53/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu nr 53/WCES/2017 dotyczącym usługi wsparcia mentora/tutora dla przedsiębiorstw społecznych w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

II Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Biegu na rzecz Ekonomii Społecznej, a także wydarzeniach towarzyszących, w sobotę 30 września. Start i meta Biegu są  na terenie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu, ul. św. Wincentego 6/9.

Czytaj dalej

Koncert bluesowy w QQ Ryku

Przedsiębiorstwo społeczne O!środek zaprasza na pierwszy w tym sezonie koncert bluesowy w swoim Centrum Twórczego Rozwoju  QQ!ryku w Kórniku.. Na scenie wystąpi zespół Fingerstyle Bob Trio, który zagrał na takich festiwalach jak: Rawa Blues Festival, Suwałki Blues Festival, Las,Woda,Blues Festival, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Jesień z Bluesem, Lauba Pełno Bluesa, czy Bluesonalia….

Czytaj dalej

ES TOUR – I Rajd Rowerowy na rzecz Ekonomii Społecznej

W sobotę 23 września, w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, zorganizowano ES TOUR – I Rajd Rowerowy na rzecz Ekonomii Społecznej, na trasie Poznań-Zawady-Kórnik. Partnerem merytorycznym wydarzenia był Klub Rowerowy Sigma z Poznania.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 55/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu nr 55/WCES/2017 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia pn. „Dekorator wnętrz” w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Festyn organizacji pozarządowych

W sobotę 16 września rozpoczął się VII Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych, specjalnym festynem na placu Wolności w Poznaniu.  Pozarządowy Poznań zaprezentował się różnorodnie, ponad 70 organizacji promowało swoją działalność.

Czytaj dalej