Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 60/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 60/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia wykonywania i dekoracji tortów nowoczesnych w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ nie wpłynęła żadna oferta, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

Nabór wniosków o dotacje na nowe miejsca pracy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia wniosków o dotacje na utworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych do 08.12.2017r.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 59/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 59/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia do prac na wysokości metodą dostępu linowego OTDL – poziom 1 wraz z egzaminem w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ nie wpłynęła żadna oferta, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

Ekonomia Społeczna dla dzieci

Zapraszamy się do zapoznania się z artykułem „Ekonomia społeczna dla dzieci”, który ukazał się w Głosie Wielkopolskim 27 października.

ES dla dzieci

 

Artykuł o przedsiębiorczości społecznej w Poznaniu

Zapraszamy do zapoznania się artykułem na temat przedsiębiorczości społecznej w  Poznaniu, zamieszczonym w Głosie Wielkopolskim oraz na portalu poznan.naszemiasto.pl w dniu 29 września.

Link do artykułu::

 http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/zapraszamy-na-ii-bieg-na-rzecz-ekonomii-spolecznej-i-na,4261173,artgal,t,id,tm.html?czy_podglad=t

Ekonomia Społeczna dla dzieci

Przedsiębiorstwa społeczne, prowadzą dzisiaj różnorodną aktywność, wręcz zaprzeczając wielu dotychczasowym stereotypom dotyczącym działalności spółdzielni socjalnych. Przedszkola, warsztaty rozwojowe i terapeutyczne, miejsca zabaw i integracji – to dzisiaj wyspecjalizowane ośrodki odpowiadające często na specyficzne potrzeby dzieci i ich rodziców, a związane z edukacją, czy ostatnio częściej ze zdrowiem.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Media

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 58/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu nr 58/WCES/2017 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia realizacji krótkich form video w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Poznańskie spółdzielnie socjalne nagrodzone w konkursie na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku!

We wtorek wieczorem, 24 października odbyła się Gala 7. edycji Konkursu  im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.

Z radością informujemy, że aż trzy poznańskie Spółdzielnie Socjalne zostały nagrodzone: Dobra, Furia i Wspólny Stół!

Czytaj dalej