Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 66/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu nr 66/WCES/2017 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia obsługi drukarki 3D/oprogramowania MAKERBOT REPLICATOR 5-TH GENERATION oraz skanera 3D/oprogramowania SHINING EIN SCAN SE w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 65/WCES/2017

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka informujemy, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 65/WCES/2017 dotyczące wyboru wykonawcy świadczącego usługi cateringowe w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+ nie wpłynęła żadna oferta, wobec czego nie wybrano Wykonawcy.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Szanowni Państwo,

 Przyjmijcie najlepsze życzenia – zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia

oraz nadchodzącego Nowego Roku 2018

 Zespół Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej

 

Kiermasz w Szkole Horyzont

Byliśmy na świątecznym kiermaszu w Szkole Demokratycznej Horyzont – prowadzonej przez przedsiębiorstwo społeczne.

W piątkowe popołudnie, 15 grudnia, rodzice, przyjaciele i  współpracownicy Szkoły  mogli zakupić okolicznościowe ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów Horyzontu. Wydarzenie było też okazją do spotkania towarzyskiego i spróbowania pierników przygotowanych przez dzieci oraz innych ciast upieczonych przez mamy.

Czytaj dalej

Akademia Spółdzielcy

Ostanie w tym roku spotkanie networkingowe w ramach Akademii Spółdzielcy odbyło się w czwartek 14 grudnia. Jego gościem była Anna Jakubiak , która opowiadała o roli networkingu w życiu publicznym, gdyż sama od kilku lat jest organizatorką tego typu działań w ramach tzw. „Latających Kręgów Kobiet” oraz  – ostatnio, na zlecenie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP „Networking dla ngo i biznesu, czyli co dwie głowy, to nie jedna”. Dodatkową atrakcją spotkania była specjalna możliwość degustacji słodkich wyrobów Kawiarni Ciacho – prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalną Turbo.

Czytaj dalej

Gala „Zakup Prospołeczny”

Dzisiaj odbyła się wspaniała uroczystość – kolejna Gala przyznania certyfikatów Zakup prospołeczny, w prestiżowych i eleganckich salach hotelu Bazar w Poznaniu. W tej edycji certyfikatem uhonorowano trzynaście podmiotów ekonomii społecznej z całej Wielkopolski, w tym pięć przedsiębiorstw społecznych z subregionu poznańskiego:  Spółdzielnia Socjalna „Talent” w Szamotułach, Fundacja ORCHidea, Spółdzielnia Socjalna Kropka , Fundacja Supersprawni, Ośrodek QQ Ryku w Kórniku. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy pełnego sukcesów dalszego rozwoju!

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 66/WCES/2017

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie numer 66/WCES/2017 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia obsługi drukarki 3D/oprogramowania MAKERBOT REPLICATOR 5-TH GENERATION oraz skanera 3D/oprogramowania SHINING EIN SCAN SE w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 65/WCES/2017

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie nr 65/WCES/2017 dotyczące wyboru wykonawcy świadczącego usługi cateringowe w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej