Spotkanie ze służbami penitencjarnymi w Szamotułach

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, spotkaliśmy się w Szamotułach m.in. z przedstawicielami przedstawicieli Aresztu Śledczego w Szamotułach i Zakładu Karnego we Wronkach, rozmawiając o możliwości współpracy. Poniżej link do artykułu zredagowanego przez przedstawicieli służby więziennej.

http://www.sw.gov.pl/aktualnosc/areszt-sledczy-w-szamotulach-fundacja-po

Zapytanie ofertowe nr 67/WCES/2018

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie numer 67/WCES/2018 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia pn. „Stosowanie środków ochrony roślin” w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Lista rankingowa 13 KOW

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy listę rankingową wniosków, które zostały rozpatrzone na 13 posiedzeniu KOW.

LISTA RANKINGOWA 13 KOW

Konferencja sieciująca partnerstwa lokalne w Śremie

Partnerstwa lokalne szansą na rozwój społeczno-gospodarczy w Powiecie Śremskim, taki tytuł miała  konferencja w Śremie w dniu 16 stycznia 2018 r., w trakcie której obchodziliśmy 2-lecie działalności spółdzielni socjalnej Paumark, uhonorowaliśmy przedsiębiorstwa społecznie odpowiedzialne, tj . Spółdzielnię Mieszkaniową w Śremie oraz Everest Development oraz umacnialiśmy ideę rozwoju partnerstw lokalnych w gminach powiatu śremskiego. Wszystko odbyło się w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej.

Czytaj dalej

Wydłużenie terminu naboru wniosków o dotacje

Szanowni Państwo,

Termin naboru wniosków o dotacje na nowe miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych został wydłużony do 18 stycznia 2018r.

Konferencja sieciująca w Śremie

Partnerzy – Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Związek Organizacji  Sieć Współpracy Barka zapraszają na konferencję sieciującą „Partnerstwa lokalne  szansą na rozwój społeczno-gospodarczy w Powiecie Śremskim”, we wtorek, 16 stycznia, 2018 r., od godz.10, w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej.

Czytaj dalej

Nabór wniosków o dotacje na nowe miejsca pracy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia wniosków o dotacje na utworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych do 15.01.2018r.

Czytaj dalej

Szkolenie z ochrony danych osobowych

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie społecznym”.

Czytaj dalej