Zapytanie ofertowe nr 72/WCES/2018

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 72/WCES/2018 dotyczące wyboru Wykonawcy świadczącego usługi prawne dla podmiotów ekonomii społecznej w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+

Czytaj dalej

O spółdzielniach socjalnych na konferencji w Szamotułach

Byliśmy dzisiaj na konferencji SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA JAKO SPOSÓB NA PRZECIWDZIAŁANIE BIERNOŚCI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, w siedzibie Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach przy ul. Lipowej 27.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 70/WCES/2018

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe numer 70/WCES/2018 dotyczące wyboru realizatora kursu spawania metodą MAG (135) – moduł 2 wraz z uzyskaniem uprawnień w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe nr 71/WCES/2018

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 71/WCES/2018 dotyczące wyboru Wykonawcy świadczącego usługi marketingowe dla podmiotów ekonomii społecznej w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Szkolenie „Komunikacja w zespole z elementami asertywności”

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie

pt. Komunikacja w zespole z elementami asertywności

Czytaj dalej

Szkolenie „Zarządzanie zasobami ludzkimi”

 Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie

pt. Wybrane zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 69/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 69/WCES/2018 dotyczącym świadczenia usług w zakresie organizacji i przeprowadzenia kursu/szkolenia pn. „Prawo jazdy kat. B” oraz ustalenie terminów egzaminów państwowych wraz z ich opłaceniem w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 68/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 68/WCES/2018 dotyczącym świadczenia usług w zakresie organizacji i przeprowadzenia kursu/szkolenia pn. „Prawo jazdy kat. B” oraz ustalenie terminów egzaminów państwowych wraz z ich opłaceniem w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej