Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 73/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu numer 73/WCES/2018 dotyczącym wyboru realizatora usług w zakresie organizacji i przeprowadzenia kursu/szkolenia pn. „Prawo jazdy kat. B” w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

W imieniu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie

pt. Zmiany w ustawie o spółdzielniach socjalnych

Szkolenie poprowadzi Pan Waldemar Żbik – ekspert od prawa spółdzielczego. Może znacie go z bloga https://spoldzielniasocjalnawpraktyce.pl/blog/?

Szkolenie odbędzie się w siedzibie WCES w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9, 10 kwietnia w godzinach 8:00 – 16:00. Mamy 15 miejsc.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres patrycja.zenker@barka.org.pl do 5 kwietnia.

Ustawa o spółdzielniach socjalnych program

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie Przedsiębiorstwem Zaangażowanym

W marcowym numerze „Informatora Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie” czytamy o styczniowej konferencji sieciującej partnerstwa lokalne, która odbyła się w Śremie. W trakcie wydarzenia Spółdzielnia otrzymała tytuł „Przedsiębiorca Zaangażowany”, który otrzymała z rekomendacji Wielobranżówej Spółdzielni Socjalnej Paumark. Oba przedsiębiorstwa owocnie ze sobą współpracują.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie przedsiębiorstwo zaangażowane

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr72/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 72/WCES/2018 dotyczącym wyboru Wykonawcy świadczącego usługi prawne w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 71/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 71/WCES/2018 dotyczącym wyboru Wykonawcy świadczącego usługi marketingowe w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Szkolenie „Poszukiwanie i pozyskiwanie środków na działalność przedsiębiorstw społecznych”

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie

pt. Poszukiwanie i pozyskiwanie środków na działalność przedsiębiorstw społecznych

Czytaj dalej

Nabór wniosków o dotacje na nowe miejsca pracy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia wniosków o dotacje na utworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych do 06.04.2018r.

Czytaj dalej