ES TOUR – II Rajd na rzecz ES

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii solidarnej zapraszamy do udziału w II Rajdzie na rzecz Ekonomii Społecznej, tym razem na trasie Suchy Las/Oborniki, w sobotę 16 czerwca.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 80/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie oferty w postępowaniu numer 80/WCES/2018 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia obsługi oprogramowania Rhino Ceros (poziom początkujący) w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Konkurs o ES dla Młodzieży

Trwa Konkurs o Ekonomii Społecznej dla Młodzieży FILM-ES. W powiecie obornickim i szamotulskim zakończył się jego I etap.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 78/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 78/WCES/2018 dotyczące wyboru realizatora kursu/szkolenia instruktora rekreacji ruchowej oraz instruktora jeździectwa powszechnego PZJ w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 77/WCES/2018

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka dziękujemy za złożenie ofert w postępowaniu numer 77/WCES/2018 dotyczącym wyboru realizatora kursu/szkolenia gastronomicznego w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowanego w ramach poddziałania 7.3.2 WRPO 2014+.

Czytaj dalej

Majówka z Ekonomią Społeczną

W sobotę 19 maja 2018 r., w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, zorganizowaliśmy Targi Ekonomii Społecznej pn. „Majówka z ekonomią społeczną”.

Czytaj dalej

Rozeznanie rynku

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do złożenia oferty w odpowiedzi na rozeznanie rynku dotyczące wyboru tutora/mentora dla przedsiębiorstwa społecznego w branży budowlanej.

rozeznanie rynku – tutor mentor

załączniki do rozeznania rynku

3. Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej

W sobotę 19 maja 2018 r., w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, zorganizowaliśmy III Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej. Sprzyjały nam słoneczna pogoda, dobrze zaplanowana trasa oraz pozytywne nastawienie zarówno biegaczy, jak i organizatorów. Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn zajął Michał Kubiak z Grupy Ad RunaLine Team, a  pierwsze miejsce w kategorii kobiet – Magdalena Jaworska z GB Wielkopolscy Biegacze.

Czytaj dalej