Szkolenie z ochrony danych osobowych

Szanowni Państwo,

Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie społecznym”.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Organizator zapewnia zwrot kosztów dojazdu oraz lunch.

Szkolenie poprowadzi Pan Tomasz Cygan – adwokat, od 2007 roku przeprowadził kilkaset szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, tajemnic handlowych, własności intelektualnej, prawa autorskiego, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się w środę 10 stycznia 2018r. w godzinach 09.00 – 16.15 w sali szkoleniowej Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9 budynek C.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Przedsiębiorstwa, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wysłanie mailem informacji na adres patrycja.zenker@barka.org.pl. W mailu należy podać nazwę przedsiębiorstwa społecznego, imię i nazwisko przedstawiciela, który weźmie udział w szkoleniu oraz informację na temat preferowanej przez niego diety (wege lub mięsna).

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń: poniedziałek 08.01.2018 r. !

W razie pytań, prosimy o kontakt do Patrycji Zenker, tel.: 603 306 652, e-mail: patrycja.zenker@barka.org.pl.

Program szkolenia_dane osobowe